Leden 2003

Vysílání STTV 5. týden 2003

See video

Diskuze ke vstupu do EU a návštěva Ramira Cibriána. Rozšířené pravomoce MP Strakonice. Projekt nové ZŠ Povážská. Prořezávka nemocných stromů v Bezděkovské ulici. Vytrvalý mrznoucí déšť způsoboval zranění a nehody. Špatná ekonomická situace u basketbalového klubu.

Vysílání STTV 4. týden 2003

See video

Přestěhování některých odborů MěÚ. Šmidingerova knihovna získala dům v Husově ulici. Podmáčená plocha letiště si vyžádala opravu za desítky tisíc. Koncept regulačního plánu pro výstavbu Na Vinici. Jak si vedou hokejisté Strakonic v II.lize.

Vysílání STTV 3. týden 2003

See video

Příprava projektu startovacích bytů. Strakonice zažívají extrémní výkyvy počasí. Lékařská služba 1.pomoci v nemocnici zkrátila dobu. Oblastní charita Strakonice -- 3králová sbírka. Torzo pomníku Na Ohradě. Sálová kopaná.

Vysílání STTV 2. týden 2003

See video

Poslední setkání starostů na okrese. Poslední služby v roce 2002 - IZS. Stacionář mentálně postižených se stěhuje do Ellerovy ulice. Ohňostroj s lampionovým průvodem.

Vysílání STTV 1. týden 2003

See video

Rozhovor se starostou Pavlem Vondrysem. Sledujeme osud tří štěňat vyhozených do popelnice. Upozornění na změnu světelné křižovatky u Hvězdy. Anekdota Zdeňka Junka.