Kde najdete vysílání Strakonické televize


Vysílání Strakonické televize, s.r.o, lze sledovat na internetu, v rámci kabelového vysílání na území města Strakonice a v celostátním pozemním digitálním vysílání televize A11. Na internetu a v kabelové síti zajišťuje Strakonická televize vysílání týdenních zpravodajských bloků, jejichž premiéra je každé pondělí. V televizi A11 se v rámci "Zpráv z regionů" jedná o cca pětiminutové zpravodajské vstupy STTV denně.

Vysílání v rámci internetu: Internetové stránky www.sttv.cz
Zde je také možné dohledat kompletní archiv týdenního zpravodajství až do roku 2003. Internetový server Youtube.com: www.youtube.com/SttvCz; Sociální síť Facebook.com: www.facebook.com/sttvofficial

Vysílání v kabelové síti na území města Strakonice:

Zpravodajství STTV - 25. týden 2024

See video

"Na kole jen s přilbou" se jmenuje celorepublikový projekt zaměřený na vyšší bezpečnost cyklistů. Slavnostní otevření knihařské dílny a muzea Bedřicha Zákosteleckého 31. května v prostorách strakonického hradu se stalo velkým kulturním zážitkem. Do Domova klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích se před dvaceti lety nastěhovali první obyvatelé. Během dne otevřených dveří to byl důvod k oslavě. SPORT: FK Junior Strakonice zakončil sezónu 2023/2024 na 6. místě Krajského přeboru.

Zpravodajství STTV - 24. týden 2024

See video

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo hnutí ANO. První červnový víkend plný přívalových dešťů způsobil značné škody na majetku. Na pomoc vyjížděla i strakonická jednotka sboru dobrovolných hasičů. Z Čech až k Baltskému moři na kolech vyjedou děti z Dětského domova ve Volyni. Pětadvacet let již funguje ve Strakonicích svaz diabetiků, a tak se v kulturním domě vzpomínalo a oslavovalo. Jak se zachovat, když personál a pacienty ve strakonické nemocnici ohrožuje ozbrojený muž? Takový byl námět květnového policejního cvičení v pavilonu operačních oborů. SPORT: Po čtrnácti letech se do Strakonic vrátila krajská soutěž profesionálních hasičů ve vyprošťování u dopravních nehod.

Zpravodajství STTV - 23. týden 2024

See video

Ve Strakonicích byly uvedeny do provozu moderní parkovací automaty, které řidičům zajišťují pohodlnější a efektivnější parkování. Tradiční setkání nejen jihočeských zdravotníků se ve Strakonicích uskutečnilo poosmnácté. V rámci republikového festivalu ZUŠ open představili svůj um žáci strakonické základní umělecké školy v prostoru Obchodního centra Maxim. Den s městskou policií a odborem dopravy měl letos premiéru v areálu pod Hvězdou. Proč, se dozvíte v naší další reportáži. SPORT: V areálu pod Hvězdou se uskutečnil turnaj Jihočeské discgolfové ligy pod taktovkou Budweis Discgolf Club České Budějovice ve spolupráci s městem Strakonice.

Zpravodajství STTV - 22. týden 2024

See video

První ročník vědomostního kvízu seniorů Jihočeského kraje se uskutečnil ve strakonickém kulturním domě. Přijelo na něj 63 soutěžících ze všech okresů kraje. Sedmadvacátý ročník Mistrovství ČR v country tancích dětí uspořádala strakonická taneční skupina Rozálie ve spolupráci s Českomoravskou asociací dětských country tanečních skupin a městským kulturním střediskem. Květen, zdá se, je měsícem soutěží. Okresní kolo soutěže družstev mladých zdravotníků a soutěže Dokaž, že umíš, které organizují Český červený kříž ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem se konalo v areálu plaveckého stadionu. Na závěr našeho zpravodajství 22. týdne se podíváme na strakonický zimní stadion s obří obrazovkou, na které bylo možné sledovat zápasy Mistrovství světa v ledním hokeji.

Zpravodajství STTV - 21. týden 2024

See video

První Kámen zmizelých na Strakonicku s informacemi o oběti, která nepřežila holokaust, byl instalován v Katovicích. Spisovateli a básníkovi Ondřeji Fibichovi vyšly v roce, ve kterém slaví sedmdesátiny, tři nové knížky. SPORT: Přesně na den sv. Floriána, patrona hasičů, se uskutečnil již 17. ročník dětské hasičské soutěže Otavský Plamínek.

Zpravodajství STTV - 20. týden 2024

See video

Slavnostní shromáždění u příležitosti 79. výročí ukončení II. světové války se konalo Na Dubovci. "Naše Strakonice, tady žijeme" se jmenuje výstava obrazů z výtvarného ateliéru domu dětí a mládeže, která je k vidění v černé kuchyni strakonického hradu. SPORT: Počtvrté zavítal na Strakonicko šampionát automobilových závodů do vrchu EDDA Cup. Závodilo se na oblíbené trati u Makarova.

Zpravodajství STTV - 19. týden 2024

See video

Společenský večer, během kterého vedení města ocenilo nelehkou práci strakonických záchranářů, se uskutečnil už po dvanácté. Ve Strakonické knihovně se promítaly vybrané filmy 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Ekofilm 2023. Malíř a grafik Jiří Máška bude vystavovat během letošního filmového festivalu v Cannes. SPORT: Strakoničtí extraligoví házenkáři odehráli svůj poslední zápas končící sezóny na domácí půdě. Budoucnost extraligové házené pro příští sezonu je jistá, ale co bude dál?

Zpravodajství STTV - 18. týden 2024

See video

Psí pochod pro charitu se uskutečnil v typicky dubnovém počasí, o kterém se říká, že by do něj ani psa nevyhnal. Přesto se pochodu zúčastnilo 30 lidí s 19 psy. Strakoničtí vojáci se připravují na přezbrojení. Na Doupově cvičili novou taktiku. Muzeum středního Pootaví uspořádalo v prostorách strakonického hradu výstavu malíře Josefa Synka a sochaře Martina Gregory. SPORT: V Habeši pod Kuřidlem odstartoval pilotní závod horských kol MTB XC Habeš Strakonice, který připravil Junior cycling project team.

Zpravodajství STTV - 17. týden 2024

See video

O výsadbě stromů a kompletní péči o dřeviny v obcích se zasvěceně hovořilo v Drahonicích na jihočeském semináři ke Dni Země. Dopravní policisté v rámci celorepublikové preventivní akce „Zebra se za Tebe nerozhlédne“ zkontrolovali u jedné ze strakonických základních škol také řidiče, který vezl děti do školy. Tomu, co zjistili, nemohli ani uvěřit. Již 19. ročník festivalu tetování uspořádal Tattoo Club Strakonice ve spolupráci s Městským kulturním střediskem. SPORT: První sportovní dopoledne pro uživatele sociálních služeb se vydařilo a jeho pořadatelé z Okresního sdružení České unie sportu přislíbili další pokračování. Házenkáři remizovali s Brnem a zůstávají v extralize.

Syndikovat obsah