Kde najdete vysílání Strakonické televize

Strakonická televize vysílá ze satelitu ASTRA 3B a v pozemním vysílání (příjem přes přístroj set-top box) prostřednictvím programu Regionálnítelevize.cz a to v těchto časech: premiéra týdenního bloku začíná vždy v pondělí v 20:40 hodin. Reprízy můžete vidět v úterý 0:40, 4:40, 8:40, 12:40 a 16:40 hodin, dále v sobotu ve 20:40 a v neděli 0:40, 4:40, 8:40, 12:40 a 16:40 hodin. Vyhrazený kanál STTV běží 24 hodin denně v kabelových sítích UPC (analogový příjem) na území města Strakonice. Reportáže jsou vysílány pravidelně každou celou hodinu. Na aktuální zpravodajství navazuje reprízovaný informační blok z předchozího týdne a dále obrazové záznamy z různých akcí a sportovních utkání. Hodinová vysílací smyčka je doplněna textovými zprávami. Premiéra nového týdenního zpravodajského bloku je každé pondělí v 16:00.

Zpravodajství STTV - 8. týden 2019

See video

Kůrovcová kalamita postihla také Strakonicko. V městských lesích se začaly kácet kůrovcem napadené i stoleté smrky. Strakoničtí vojáci se již nějakou dobu připravují na prestižní hodnocení v rámci vzdušných sil NATO. Sport: Ve Strakonicích se uskutečnil třetí ročník závodu v krasobruslení nazvaný „Velká cena Strakonic a Strakonická bruslička“. Ještě jednou se vrátíme k výsledkům ankety Sportovec Strakonicka za rok 2018, které byly slavnostně vyhlášeny v Rytířském sále strakonického hradu. Tentokrát vám představíme významné sportovní osobnosti.

Zpravodajství STTV - 7. týden 2019

See video

Technické služby v zimním období prověřuje údržba komunikací ve městě. Postarat se musí přibližně o 160 kilometrů silnic a 85 kilometrů chodníků. Bezohlední řidiči velice často odjedou od drobných nehod na parkovištích. Sport: Velkou sportovní a společenskou událostí se stalo vyhlášení výsledků ankety Sportovec Strakonicka za rok 2018 v Rytířském sále strakonického hradu.

Zpravodajství STTV - 6. týden 2019

See video

Při rekonstrukci Muzea středního Pootaví byly odkryty vzácné nástěnné malby a také podle prvních odhadů části středověkého oltáře. Strakonický pivovar měl v loňském roce největší meziroční nárůst v množství prodaného piva od roku 2006. Před sto lety byl založen Československý červený kříž. Senior bez nehod - takové bylo téma přednášky, kterou připravilo Infocentrum pro seniory. Strakonickým policistům se podařilo chytit dva zloděje. Pozvánka: Scéna mladých při DS Čelakovský vás zve na premiéru nové hry Návrat pana Leguena aneb Víkend ve výtahu. Sportovní přehled.

Zpravodajství STTV - 5. týden 2019

See video

Ve strakonickém gymnáziu budují bezbariérové vstupy, které od nového školního roku 2019 usnadní pohyb hendikepovaným studentům. Již po devatenácté uspořádala Oblastní charita se sídlem ve Strakonicích Tříkrálovou sbírku v regionu. Do redakce STTV přišla písemná omluva redaktorky TV Seznam Veroniky Neprašové, která v reportáži „Největší české město, kde soud zrušil celé volby. Proč právě tady?“ uvedla zavádějící informace týkající se Strakonické televize. Výtěžek z charitativního koncertu Autumn Night Katovice 2018 byl předán strakonické Mateřské, Základní a Praktické škole v Plánkově ulici. Sport: Závodníci oddílu SK Judo 1990 – Strakonice posbírali v uplynulém roce 2018 nejeden úspěch jak na tuzemských, tak mezinárodních soutěžích.

Zpravodajství STTV - 4. týden 2019

See video

Lidé si připomněli 50. výročí sebeupálení studenta filozofické fakulty Jana Palacha. Skončil 12. ročník divadelní přehlídky amatérských souborů s názvem Setkání. 45. výročí tvorby malíře Valentina Horby připomínají hned dvě výstavy, které připravila Šmidingerova knihovna ve Strakonicích. Sport: Ohlédnutí za florbalovým turnajem O zlatou vánočku. Basketbalistky U19 Chance čekají na svou druhou letošní výhru.

Zpravodajství STTV - 3. týden 2019

See video

Změny v představenstvu strakonické teplárny. Před padesáti lety se v Praze upálil student Jan Palach na protest proti postupující normalizaci v tehdejším Československu. Město Strakonice bude mít svou prezentaci na veletrhu cestovní ruchu v Brně. Strakonický výtvarník Jiří Máška má za sebou úspěšný rok 2018. Od Baltu k Jadranu se jmenuje právě vydaná kniha Františka Šestáka. V kostele sv. Markéty se uskutečnil Tříkrálový koncert v rámci celorepublikové charitativní Tříkrálové sbírky.

Zpravodajství STTV - 2. týden 2019

See video

Lidé ve Strakonicích přivítali nový rok 2019. Otužilci tradičně přeplavali řeku Otavu pod lávkou u strakonického pivovaru. První miminko ve strakonické porodnici přišlo na svět 2. ledna. Probíhá Tříkrálová sbírka. Strakoničtí vojáci budou moderně vyzbrojeni. Sport: derby fanklubů Sparta, Slavia, turnaj zdravotníků ve stolním tenise. Hokejisté zvládli vstup do nového roku.

Zpravodajství STTV - 1. týden 2019

See video

Nejdůležitější události roku 2018 ve Strakonicích pohledem kamer STTV.

Zpravodajství STTV - 52. týden 2018

See video

Ústavní soud v Brně se začal zabývat stížností na rozhodnutí Krajského soudu v Českých Budějovicích, který prohlásil letošní komunální volby ve Strakonicích za neplatné. Jaká bude cena tepla ve Strakonicích pro rok 2019? V budově centrálních laboratoří strakonické nemocnice byla odhalena pamětní deska významnému českému lékaři Dimitriji Slonimovi. Tradičním věnečkem skončil taneční kurz pod vedením Romany Motlové. Cenu starosty obdržel za celoživotní přínos městu v oblasti sportu Josef Krejsa. Sport: Měšťanský pivovar představil nový sportovní kalendář. Vánoční poselství otce Romana Dvořáka.

Syndikovat obsah