Kde najdete vysílání Strakonické televize

Strakonická televize vysílá ze satelitu ASTRA 3B prostřednictvím programu Regionálnítelevize.cz a to v těchto časech: premiéra týdenního bloku začíná vždy v pondělí v 17:20 a 21:20 hodin. Reprízy můžete vidět v úterý 1:20, 5:20, 9:20 a 13:20 hodin, dále ve čtvrtek 17:20, 21:20 a v pátek 1:20, 5:20, 9:20, a 13:20 hodin. Vyhrazený kanál STTV běží 24 hodin denně v kabelových sítích UPC (analogový příjem) na území města Strakonice. Reportáže jsou vysílány pravidelně každou celou hodinu. Na aktuální zpravodajství navazuje reprízovaný informační blok z předchozího týdne a dále obrazové záznamy z různých akcí a sportovních utkání bez komentáře. Hodinová vysílací smyčka je doplněna textovými zprávami. Premiéra nového týdenního zpravodajského bloku je každé pondělí v 16:00.

Zpravodajství STTV - 38. týden 2017

See video

Letecký den navštívilo přes čtyři tisíce lidí. 25. protiletadlový raketový pluk bude v letech 2018 - 2020 posílen o novou techniku. Jaroslava Kupková vystavuje v Maltézském sále strakonického hradu. Krátké ohlédnutí za festivalem Strakonice nejen sobě 2017.
Sport: Pod Kuřidlem se uskutečnil první ročník Strakonického duatlonu. Házenkáři sbírají v extralize zkušenosti a mají za sebou druhý zápas. Pozvánka: Týden hokeje - pojď hrát hokej.

Festival Strakonice nejen sobě 2017 byl zahájen

See video

Podívejte se na první video střípky z nabitého programu.

Zpravodajství STTV - 37. týden 2017

See video

Jednotky dobrovolných hasičů z regionu převzaly v Radomyšli nové prostředky požární ochrany od Jihočeského kraje. Jak vypadá situace památných stromů na území města? Na Podskalí proběhl celosvětový projekt Restaurant day. Pozvánka: Blíží se další ročník festivalu Strakonice nejen sobě. Sport: Ohlédnutí za 23. ročníkem Běhu městem. Strakonickému Junioru se vstup do 1. A třídy vydařil.

Zpravodajství STTV - 36. týden 2017 Slavnosti města 650 let

See video

Zpravodajský speciál Strakonické televize věnovaný třídenním slavnostem města Strakonice u příležitosti 650 let.

Zpravodajství STTV - 35. týden 2017

See video

Strakonice mají za sebou třídenní slavnosti města u příležitosti výročí 650 let. Žena Woman Strakonice vystavena poprvé v novodobé historii soutěže mimo Strakonice a to v Praze v Czech Photo Centre. Již třetí ročník moto soutěže Šumavou vyhrál podruhé v řadě Pavel Herda. Sport: Přípravné utkání hokejových týmů Motor České Budějovice a HC Škoda Plzeň na strakonické ledové ploše.

Multimediální laserová show Otava žije

See video

Slavnosti města 650 let Strakonice: Sestřih z toho nejlepšího z multimediální laserové show Otava žije, včetně proslovu starosty města Strakonice Břetislava Hrdličky.

Oslavy města Strakonice pokračují 2017

See video

Oslavy 650 let města Strakonice pokračují. Na hradním nádvoří lze za poslechu středověké hudby potkat kejklíře, šašky, žongléry. Také je tu možnost ochutnat středověké pochutiny a občas zde dojde i na šermířský souboj. Naproti tomu scénu U Sv. Markéty obsadila mladá strakonická rocková scéna. Hlavní hřeb prvního dne oslav nezmeškejte ve 22:00, kdy Otava opravdu ožije (ulice Katovická a most Jana Palacha).

Slavnosti 650 let města Strakonice byly zahájeny

See video

Slavnosti města byly zahájeny na hradním nádvoří, ze kterého se na pouť městem vydali vybubnovávači. Krátce na to se do programu oslav zapojila i scéna U Sv. Markéty, kde diváci viděli vystoupení mladých dudáckých souborů. O příjemné zážitky na pivovarské scéně se jako první naopak postarala Malá muzika Nauše Pepíka.

Zpravodajství STTV - 34. týden 2017

See video

Strakoničtí radní uvolnili peníze na vybudování potřebných šaten pro házenkáře. Návštěvníci letního kina si naplno vychutnali velkou rockovou událost. Dokumentární fotografii vystavuje David Sládek v kavárně Barmeo. V plastovém odpadu se objevují použité injekční stříkačky, které do tohoto odpadu nepatří. V Katovicích se uskutečnil již devátý ročník Dětského cyklistického dne.

Syndikovat obsah