Informace

Kde najdete vysílání Strakonické televize


Vysílání Strakonické televize, s.r.o, lze sledovat na internetu, v rámci kabelového vysílání na území města Strakonice a v celostátním pozemním digitálním vysílání televize A11. Na internetu a v kabelové síti zajišťuje Strakonická televize vysílání týdenních zpravodajských bloků, jejichž premiéra je každé pondělí. V televizi A11 se v rámci "Zpráv z regionů" jedná o cca pětiminutové zpravodajské vstupy STTV denně.

Vysílání v rámci internetu: Internetové stránky www.sttv.cz
Zde je také možné dohledat kompletní archiv týdenního zpravodajství až do roku 2003. Internetový server Youtube.com: www.youtube.com/SttvCz; Sociální síť Facebook.com: www.facebook.com/sttvofficial

Vysílání v kabelové síti na území města Strakonice:

Zpravodajství STTV - 28. týden 2024

See video

Muzeum středního Pootaví získalo v návštěvnické soutěži titul Muzeum roku 2023. "Je to tvůj život, kámo" se jmenuje výstava dětských kreseb ve Šmidingerově knihovně, inspirovaná třicetiletou existencí Městské policie ve Strakonicích. Pořádat veřejné hudební a výtvarné prezentace žáků základní umělecké školy v atriu obchodního centra Maxim se ukázalo jako dobrý nápad. Intimní zóna, nová kniha jihočeského rodáka, filmového režiséra, scenáristy a spisovatele Václava Matějky se vydává za svými čtenáři.

Zpravodajství STTV - 27. týden 2024

See video

Učňovské závěrečné zkoušky kuchařů se konaly v restauraci Sůl a Řepa. Ve vlaku Lemkin, který se na několik dní zastavil na strakonickém nádraží, se lidé mohli seznámit s historií genocidního násilí. Pivovarskou pouť tradičně uspořádal Pivovar Strakonice 1649, který v letošním roce slaví 375 let od svého založení. SPORT: 17. Všesokolský slet probíhá od 30. června do 5. července. Nechybí na něm ani sportovní a tělocvičné spolky ze Strakonicka.

Zpravodajství STTV - 26. týden 2024

See video

Již dvacet let pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky Noc muzeí. Ve Strakonicích ji pravidelně připravuje Muzeum středního Pootaví. Mladí výtvarníci ze základní umělecké školy vystavují své práce v kapitulní síni strakonického hradu. Vojáci jsou připraveni na zahraniční operaci v Lotyšsku. Potvrdilo to certifikační cvičení ve vojenském výcvikovém prostoru v jihočeských Boleticích. Strakonická punková kapela Cela pro Klárku představila nové album s názvem „Nejsi sám!!!“. POZVÁNKA: Ve Volyni začíná DIVADELNÍ PIKNIK, týdenní celostátní přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla. Měsíc červen je spojený také s loučením budoucích prvňáčků v mateřských školách. Ve strakonické škole Na Míru se šestadvacet předškoláků rozloučilo originálně, když pro veřejnost se svými učitelkami nacvičili taneční kreace z amerického muzikálového filmu Pomáda. SPORT: Hokejový klub opět uspořádal charitativní akci s názvem HC Strakonice běží pro děti.

Zpravodajství STTV - 25. týden 2024

See video

"Na kole jen s přilbou" se jmenuje celorepublikový projekt zaměřený na vyšší bezpečnost cyklistů. Slavnostní otevření knihařské dílny a muzea Bedřicha Zákosteleckého 31. května v prostorách strakonického hradu se stalo velkým kulturním zážitkem. Do Domova klidného stáří sv. Anny v Sousedovicích se před dvaceti lety nastěhovali první obyvatelé. Během dne otevřených dveří to byl důvod k oslavě. SPORT: FK Junior Strakonice zakončil sezónu 2023/2024 na 6. místě Krajského přeboru.

Zpravodajství STTV - 24. týden 2024

See video

Volby do Evropského parlamentu vyhrálo hnutí ANO. První červnový víkend plný přívalových dešťů způsobil značné škody na majetku. Na pomoc vyjížděla i strakonická jednotka sboru dobrovolných hasičů. Z Čech až k Baltskému moři na kolech vyjedou děti z Dětského domova ve Volyni. Pětadvacet let již funguje ve Strakonicích svaz diabetiků, a tak se v kulturním domě vzpomínalo a oslavovalo. Jak se zachovat, když personál a pacienty ve strakonické nemocnici ohrožuje ozbrojený muž? Takový byl námět květnového policejního cvičení v pavilonu operačních oborů. SPORT: Po čtrnácti letech se do Strakonic vrátila krajská soutěž profesionálních hasičů ve vyprošťování u dopravních nehod.

Zpravodajství STTV - 23. týden 2024

See video

Ve Strakonicích byly uvedeny do provozu moderní parkovací automaty, které řidičům zajišťují pohodlnější a efektivnější parkování. Tradiční setkání nejen jihočeských zdravotníků se ve Strakonicích uskutečnilo poosmnácté. V rámci republikového festivalu ZUŠ open představili svůj um žáci strakonické základní umělecké školy v prostoru Obchodního centra Maxim. Den s městskou policií a odborem dopravy měl letos premiéru v areálu pod Hvězdou. Proč, se dozvíte v naší další reportáži. SPORT: V areálu pod Hvězdou se uskutečnil turnaj Jihočeské discgolfové ligy pod taktovkou Budweis Discgolf Club České Budějovice ve spolupráci s městem Strakonice.

Zpravodajství STTV - 22. týden 2024

See video

První ročník vědomostního kvízu seniorů Jihočeského kraje se uskutečnil ve strakonickém kulturním domě. Přijelo na něj 63 soutěžících ze všech okresů kraje. Sedmadvacátý ročník Mistrovství ČR v country tancích dětí uspořádala strakonická taneční skupina Rozálie ve spolupráci s Českomoravskou asociací dětských country tanečních skupin a městským kulturním střediskem. Květen, zdá se, je měsícem soutěží. Okresní kolo soutěže družstev mladých zdravotníků a soutěže Dokaž, že umíš, které organizují Český červený kříž ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem se konalo v areálu plaveckého stadionu. Na závěr našeho zpravodajství 22. týdne se podíváme na strakonický zimní stadion s obří obrazovkou, na které bylo možné sledovat zápasy Mistrovství světa v ledním hokeji.

Zpravodajství STTV - 21. týden 2024

See video

První Kámen zmizelých na Strakonicku s informacemi o oběti, která nepřežila holokaust, byl instalován v Katovicích. Spisovateli a básníkovi Ondřeji Fibichovi vyšly v roce, ve kterém slaví sedmdesátiny, tři nové knížky. SPORT: Přesně na den sv. Floriána, patrona hasičů, se uskutečnil již 17. ročník dětské hasičské soutěže Otavský Plamínek.

Zpravodajství STTV - 20. týden 2024

See video

Slavnostní shromáždění u příležitosti 79. výročí ukončení II. světové války se konalo Na Dubovci. "Naše Strakonice, tady žijeme" se jmenuje výstava obrazů z výtvarného ateliéru domu dětí a mládeže, která je k vidění v černé kuchyni strakonického hradu. SPORT: Počtvrté zavítal na Strakonicko šampionát automobilových závodů do vrchu EDDA Cup. Závodilo se na oblíbené trati u Makarova.

Syndikovat obsah