Září 2003

Vysílání STTV 40. týden 2003

See video

Velké stěhovací manévry + demolice v Bavorovce. Hasiči vyjížděli ke 23 požárů v regionu. Rekonstrukci mostu v Ellerově ulici. Výstava v muzeu -- budoucnost strakonického hradu. Otevření městského informačního centra. Návštěva v DD Lidická z holandského města. 5.setkání papírových modelářů. Příparava strakonických basketbalistek.

Vysílání STTV 39. týden 2003

See video

Velký prodej stavebních parcel na Jezárkách. Demolice domu 313 v Bavorovce. Chystaná privatizace strakonického pivovaru. Výstava Albatrosu v podání 2 strakonických osobností. Cvičení IZS na Křemelce. Vandalové na Podskalí. Komplikace v dopravě -- uzavírky. Běh Terryho Foxe. 2.ročník Mezinárodní autoveterán soutěže.

Vysílání STTV 38. týden 2003

See video

DBA na Strakonicku. Plán na vznik kruhového objezdu a rekonstrukce Bavorovy ul. Polidon - sdružení pro duševně nemocné. Výstava v muzeu - čs.legionáři. Výstava K. Holana a M.Holého. Úspěch strakonických střelců na 10.světových hrách. Strakoničtí šipkaři DC Vagon -- úspěch Davida Miklase.

Vysílání STTV 37. týden 2003

See video

Stávka učitelů ZŠ. Doplňovací volby do Senátu ČR namísto P. Rychetského. Obrazy restaurátora a malíře A.Martana v Jelence hradu. Křižovatka u nádraží prošla změnami. V Husovce a Mírovce vzniknou půdní byty. Dluhy občanů a podnikatelů vůči městu jdou do milionů. Ekologická rallye v Katovicích.

Vysílání STTV 36. týden 2003

See video

Problémy zemědělců s velkým suchem. Vyvrácení stromů na Podskalí. Modernizace dětských hřišť. Staročeská konopická v Katovicích. 41 parcel na Jezárkách pro výstavbu rodinných domů. Nejlepší čeští barmani soutěž Mattoni. Stodola M.Tučného v Hošticích. Běh 21.srpna.