Únor 2018

Zpravodajství STTV - 9. týden 2018

See video

Radnice diskutovala s občany o problémech s parkováním v lokalitě Luční - Bezděkovská. Strakonický BabyBox je dočasně mimo provoz. Rubrika Lidé kolem nás - Motocyklová legenda Zdeněk Polánka. Sport: Hokejisté HC Strakonice budou bojovat o druhou ligu. Florbalisty čeká playdown o udržení v národní lize.

Zpravodajství STTV - 8. týden 2018

See video

Od strakonického zázraku uplynulo 300 let. Měšťanský pivovar Dudák pokřtil nové pivo. Divadelní dobrovolníci ze strakonického gymnázia oživili rozpustilou zpěvohru Lesní panna Toman. Sport: házená, hokej, florbal a fotbalový turnaj Ekonomických služeb

Zpravodajství STTV - 7. týden 2018

See video

Strakonickou nemocnici navštívil ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch. Garik Avanesian vystavuje v Maltézském sále a v sále U Kata své fotografie To nejlepší z cest. Proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců regionu za rok 2017. Sport: Házenkáři remizovali s Kopřivnicí, hokejisté porazili Veselí nad Lužnicí.

Zpravodajství STTV - 6. týden 2018

See video

Pivovar Dudák uvažuje o možnosti prodávat strakonické pivo v plechovkách. Průmyslová zóna v Hajské má nového investora. Město se prezentovalo na veletrhu Regiontour v Brně. Sté narozeniny oslavil pan Jan Kouba. Sport: Hokejisté doma porazili lídra tabulky Radomyšl, poté ale prohráli v Jindřichově Hradci. Házenkáři porazili tým Zubří 29:26.