Prosinec 2018

Zpravodajství STTV - 1. týden 2019

See video

Nejdůležitější události roku 2018 ve Strakonicích pohledem kamer STTV.

Zpravodajství STTV - 52. týden 2018

See video

Ústavní soud v Brně se začal zabývat stížností na rozhodnutí Krajského soudu v Českých Budějovicích, který prohlásil letošní komunální volby ve Strakonicích za neplatné. Jaká bude cena tepla ve Strakonicích pro rok 2019? V budově centrálních laboratoří strakonické nemocnice byla odhalena pamětní deska významnému českému lékaři Dimitriji Slonimovi. Tradičním věnečkem skončil taneční kurz pod vedením Romany Motlové. Cenu starosty obdržel za celoživotní přínos městu v oblasti sportu Josef Krejsa. Sport: Měšťanský pivovar představil nový sportovní kalendář. Vánoční poselství otce Romana Dvořáka.

Zpravodajství STTV - 51. týden 2018

See video

První autobusy z nového autobusového terminálu ve Strakonicích vyjely 9. prosince 2018, tedy poté, co vstoupil v platnost nový jízdní řád. Strakonická nemocnice otevřela nové centrum gastroenterologie. Doteky Vánoc - tak se jmenuje výstava Muzea středního Pootaví, kterou můžete navštívit ještě do 26.12. 2018.Tradiční vánoční posezení seniorů se uskutečnilo v klubovně kulturního domu. Sport: Hokejisté ztratili doma body s týmem z Tábora.

Zpravodajství STTV - 50. týden 2018

See video

Město Strakonice bude hospodařit v rozpočtovém provizoriu. Strakonice podají ústavní stížnost na zrušení voleb. Strakonická organizace Českého červeného kříže předala Janského plakety za dobrovolné dárcovství. Proběhl festival mluveného slova Slovoslet. Třetí ročník soutěže Strakonice kvetou má své vítěze. Sport: Filmový dokument "Spolu jsme silnější" se promítal ve strakonickém kině Oko pro členy odboček Slavia Praha.

Zpravodajství STTV - 49. týden 2018

See video

Ve Strakonicích proběhla rozsáhlá policejní akce s názvem HAD. Strakonický hokej oslavil 110 let od jeho založení. Házenkáři doma získali důležité body. Hokejisté porazili v derby Radomyšl.