Dorostenci FK Junior Strakonice byli jen napůl úspěšní

Naplno se už rozběhly fotbalové soutěže na krajské a okresní úrovni. Strakonické barvy v nich hájí týmy FK Junior.
Dramatickou bitvu o velikonočním víkendu přineslo zejména utkání krajského přeboru starších dorostenců. Svěřenci trenéra Karla Sládka hráli na Křemelce o čelo tabulky s Českým Krumlovem. V zápase, z něhož jsou naše záběry, strakonický tým sice v prvním poločase prohrával, ale z penalty nařízené těsně před přestávkou mohl srovnat. Jenže nedal….Ve druhém poločase sice domácí tlačili, orazítkovali tyčku, ale po krásné střele a následné dorážce svůj náskok navýšili Krumlovští. Strakonice už jenom pět minut před koncem ze skrumáže korigovali na konečných 1 : 2. Zatímco jejich soupeř po 22. kole soutěže udržel vedení, strakonický tým je na páté pozici. Naopak mladší dorostenci strakonického Junioru na domácím trávníku svého protivníka z Českého Krumlova přehráli v poměru 2 : 1 a průběžně byli šestí.
Poslední dubnový víkend svoji pouť fotbalovým jarem začal mužský celek FK Junior, který byl po podzimní části IV. třídy na prvním místě a jeho cílem zůstává postup do vyšší soutěže. Zápas s béčkem Volyně se hrál po uzávěrce tohoto zpravodajství a o jeho výsledku Vás budeme informovat na našich internetových stránkách.