Překvapené házenkáře dekorovaly Řepické babči

Vřelá objetí řepických žen, jejich umouněná políbení a perníkové medaile udělaly tečku za úspěšnou sezonou strakonických házenkářů. Překvapení v podobě černošských tanečnic přichystali pro nic netušící hráče jejich příznivci. Na to, jak závěrečné derby s Pískem a samotné oslavy vypadaly, se podívejte v následujícím příspěvku.
Jihočeské derby se konalo v sobotu 19. května a jeho součástí byly házenkářské oslavy postupu do I. ligy. Do hodiny zápasu však neplánovaně „vpadlo“ hokejové semifinále mistrovství světa mezi Čechy a Slováky, i přesto dost lidí našlo cestu právě do házenkářské haly. Diváci sledovali vyrovnaný zápas, ve kterém na výsledkové tabuli nejednou zasvítil stejný počet branek na straně domácích i hostů, nakonec ovšem svěřenci Miroslava Vávry dosáhli vítězného výsledku 29 : 21. Nejvíce gólů si připsal David Zbíral, nejednou se blýskli i Roman Marienka nebo třeba kapitán Martin Mošovský.
To, že poločasovou přestávku vyplní veselé vystoupení RM Dance Radky Novákové, že se bude losovat o ceny ze vstupenek diváků, se vědělo. V očekávání byly i velkolepé oslavy. Jednu věc se ale podařilo tajit před samotnými hráči až do konce. „Tak a teď už můžeme překvapení odtajnit. Je to vystoupení populárních holek Řepické babči,“ odstartoval bujaré veselí moderátor a sportovní redaktor František Třeštík. (mav)