Leden 2004

Zpravodajství STTV - 5. týden 2004

See video

Rodiče klientů denního stacionáře znepokojilo propuštění vedoucího. Záchranná služba má finanční problémy. Strakonická nemocnice provádí úsporná opatření. Chystá se rekonstrukce kanalizačního systému pod viaduktem u vlakového nádraží. Městská policie existuje už jedenáct let. Košíkářky posílily kádr, vrátila se M. Vodrážková.

Zpravodajství STTV - 4. týden 2004

See video

Statistika kriminálních činů na Strakonicku v roce 2003. Vystoupení studentských pěveckých sborů. Strakonická průmyslovka otevřela vzdělávací centrum. Divadelní soubor Čelakovský nastudoval hru CK Lotrando. Ryplovci a Beníškovci odehráli další hokejový zápas. Strakonické házenkářky připravuje trenérka Petra Procházková.

Zpravodajství STTV - 3. týden 2004

See video

Lékárníci a ambulantní lékaři stávkovali. Jak bezdomovci přežívají v extrémních mrazech? Dům dětí a mládeže slavil 40. výročí existence. Na plochu pod Hvězdou byly odklizeny desítky tun sněhu. Z bývalého bufetu Koflík možná bude reprezentační prodejna pivovaru. Fotbalisté SK Strakonice se připravují na jarní část sezóny.

Zpravodajství STTV - 2. týden 2004

See video

Přehled nejdůležitějších událostí roku 2003. Rozhovor se starostou Pavlem Vondrysem. Mladí hokejisté hráli turnaj O pohár Romana Turka.