2004

Silvestrovský speciál 2004

See video

Strakonice budou mít nejvíce kruhových křižovatek. Miloš Roubal sestřeluje letadla. Využití železničního viaduktu. Zákulisí života fotbalistů. Házenkáři si prohráli novou halu.

Zpravodajství STTV - 52. týden 2004

See video

Pomoc pro osamocené lidi. Budoucnost Ski klubu Strakonice. Zastupitelé schvalovali rozpočet. Výstavba kruhové křižovatky u hřbitova. Soutěž v dětském aerobiku. Vodní pólisté vítězí.

Zpravodajství STTV - 51. týden 2004

See video

Končí vojenská základní služba. První bezbariérový autobus ve městě. Literární a výtvarná soutěž o cenu profesora A. Voráčka. Adventní trhy. Tunel pro odvodnění viaduktu. Turnaj Ekonomických služeb v halové kopané.

Zpravodajství STTV - 50. týden 2004

See video

Výstava Hoj, ty štědrý večere! Slavnostní zahájení adventu před radnicí. Průzkum MF Dnes o kvalitě života ve Strakonicích. Kamerový systém městské policie. Žáci ZŠ Dukelská vytvořili mapu z písku. Návštěva studentů ve Strakonické televizi. Strakonické basketbalistky.

Zpravodajství STTV - 49. týden 2004

See video

Neplatiči nájemného hradí pohledávky. Kozy kamerunské v DDM. Literární soutěž Čestický brambor. Jednání o výměně oken v Nádražní ulici. Informační stojan Eurobod. Publikace M. Vondřičky o basketbalu. Hokejbalový turnaj Husotu.

Zpravodajství STTV - 48. týden 2004

See video

Banka pupečníkové krve ocenila strakonickou porodnici. Otavská plavba. Nový Dražejov zvolil osadní výbor. Setkání starostů měst Prácheňska. Další díl pořadu Proměny času. Turnaj mladších žáků v házené. Strakoničtí fotbalisté hrají III. ligu.

Zpravodajství STTV - 47. týden 2004

See video

Vandal řádil v ulici Stavbařů. Zpíváme stromu: soutěž DDM. Výsledky voleb do krajského zastupitelstva. Problémy s kruhovou křižovatkou. Imatrikulační slib na strakonickém hradě. Budoucnost cyklistiky na Strakonicku.

Zpravodajství STTV - 46. týden 2004

See video

Komponovaný pořad Strakonice v proměnách času. Filmový archiv: Základní škola Poděbradova v roce 1966. Lipová alej Na Ohradě. Zastupitelstvo jedná o SK Strakonice 1908. Vzpomínkové setkání na primáře Karla Hradeckého. Vodní pólisté rozehráli další ročník 1. ligy.

Zpravodajství STTV - 45. týden 2004

See video

Útulek pro handicapované živočichy v Makově. Výstavba kruhové křižovatky v Bavorově ulici. Město kupuje strakonický pivovar. Šumavský pohár v Droužeticích - motokrosové závody. První liga basketbalistek.

Zpravodajství STTV - 44. týden 2004

See video

Krádeže v supermarketech. Archivní film: Manifestace k Vítěznému únoru v roce 1973. Znělka Václava Nováka k Roku stromu. Country skupina Pauza oslavila 15 let existence. Hokejisté HC Strakonice. První parkurové závody ve Strakonicích.

Syndikovat obsah