Únor 2004

Zpravodajství STTV - 9. týden 2004

See video

Míra nezaměstnanosti ve Strakonicích dosáhla 8,5%. Jaký je osud dětí s uměleckým nadáním? Výstava v knihovně představila 26 občanských sdružení. Městská policie seniorům zdarma montuje bezpečnostní řetízek na dveře. Nový most přes Volyňku v Mutěnicích byl dokončen. Jaroslava Bernasová odehrála třístý zápas v nejvyšší basketbalové soutěži.

Zpravodajství STTV - 8. týden 2004

See video

Jaké jsou možnosti využití volného času dětí o jarních prázdninách? Problémy s alejemi přestárlých stromů podél silnic. Regenerace slepého ramena Otavy. Zápis dětí do 1. tříd. Hokejisté HC Strakonice hráli s Klatovy před 1 800 diváky. Mladí lyžaři jeli na Kubově Huti závody o Šumavský pohárek.

Zpravodajství STTV - 7. týden 2004

See video

Medailon u příležitosti 80. narozenin Josefa Režného. Nové prostory humanitárního střediska. Projekty na světelné a kruhové křižovatky na Volyňské ulici ve Strakonicích. Smutný osud šestice štěňátek. Senioři odehráli šestý ročník turnaje v sálové kopané O Pohár Ekonomických služeb.

Zpravodajství STTV - 6. týden 2004

See video

Počet vloupání do chat a rekreačních objektů se během zimy zvyšuje. Jak bezpečná je cesta dětí do škol? Hoštice u Volyně mají další atrakci: nová jména ulic. Fotograf Jindřich Štreit vystavoval ve Strakonicích. Karatisté měli zkoušky. Vyhlášení nejlepších sportovců Strakonicka za rok 2013.