Březen 2004

Zpravodajství STTV - 14. týden 2004

See video

Živnostníci končí kvůli novým daním. Rizika autostopu a případ Jany Štěpánkové. Nemocnice získala moderní přístroj pro svou porodnici. Ředitelé domů dětí měli setkání ve Strakonicích. Soutěž Lenky Chárové v aerobiku. Vodní pólisté Red Dogs Strakonice se chystají na boj o medaile.

Zpravodajství STTV - 13. týden 2004

See video

Archivní film o Strakonicích z roku 1967 (autor Fr. Čížek). Výstava přibližuje masopustní tradici. Změna územního plánu v prostoru autobusového nádraží. Oblastní charita získala ve Strakonicích nové prostory. Občanské sdružení Polidon nastudovalo muzikál Noc na Karlštejně. Basketbalistkám se v poslední době daří.

Zpravodajství STTV - 12. týden 2004

See video

Jaký je osud Romů z vyhořelého domu v Havlíčkově ulici? Chystaná rekonstrukce domu kultury. Zastupitelé se zajímali o personální změny v Ústavu sociální péče. Premiéra hry Jana z Parku v podání DS Čelakovský. Regionální kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvoneček. Začala jarní část fotbalové divize.

Zpravodajství STTV - 11. týden 2004

See video

Případ neoprávněné exekuce. Vznikl klub rodičů nadaných dětí. Zasedací místnost na radnici prošla rekonstrukcí. Policisté vyšetřují případy krádeží ve sborovnách základních škol. Sportoviště na Křemelce a na Sídlišti přecházejí pod správu STARZ.

Zpravodajství STTV - 10. týden 2004

See video

Růžena Špirková žije v boudě s 28 kočkami. Co je domácí ošetřovatelská služba? Volyně nepřevezme areál bývalé školy v přírodě. Radošovicemi prošel průvod masopustních masek. Ve Strakonicích se konal krajský přebor karatistů. Hokejisté HC Strakonice vypadli už v 1. kole play-off.