Červen 2004

Zpravodajství STTV - 27. týden 2004

See video

Hromadný úhyn včel na Strakonicku. Jak to vypadá na romské taneční zábavě? Nejlepší mladé záchranářky jsou ze Strakonic. Svatojánské ohně aneb večer plný překvapení pro předškoláky z MŠ Šumavská. Fotbalisté nemají dostatek peněz na dostavbu umělého hřiště na Sídlišti. Tým SK Strakonice 1908 postoupil do III. ligy.

Zpravodajství STTV - 26. týden 2004

See video

Chystané personální změny v nemocnici: výběrová řízení na posty primářů. Třetí ročník taneční soutěže Dance show. Volby do Evropského parlamentu. Ochotníci v hradním areálu odehráli divadelní představení Strakonický dudák aneb Hody divých žen. Malí strakoničtí fotbalisté dostali medaile a pohár za vítězství v okresním přeboru. Vodní pólisté bojují o mistrovský titul.

Zpravodajství STTV - 25. týden 2004

See video

Budoucnost strakonického letiště. Zemské mistrovství mažoretek. Navýšení kapacity mateřských škol ve Strakonicích. Na Strakonicku se začíná rozvíjet florbal. Mladí vodní pólisté získali mistrovský titul. Kaskadérská show ve sportovním areálu na Sídlišti.

Zpravodajství STTV - 24. týden 2004

See video

Chystané úpravy městského centra ve Strakonicích. Strakonický hrad patřil dětem. Vytrvalý déšť výrazně zvedl hladiny řek. Omezená kapacita hřbitova sv. Václava - kde by mohl být další? Školní akademie základní a mateřské školy Povážská. Střelci z historických kuší předvedli své umění na hradě.