Červenec 2004

Zpravodajství STTV - 31. týden 2004

See video

Rozhovor s ředitelkou strakonického muzea o středověkých slavnostech Rumpálování. Filmový archiv: Fezko navštívila obchodní delegace z Afriky. Město plánuje výstavbu cyklostezky vedoucí přes Podskalí. V areálu letního kina se konal první punkrockový festival. Zdravotně postižení rehabilitují v plaveckém areálu na Křemelce. Strakoničtí fotbalisté se připravují na start nové sezóny.

Zpravodajství STTV - 30. týden 2004

See video

Město chce prodávat obecní byty prostřednictvím realitních kanceláří. Filmový archiv: v roce 1974 se otevírala nová budova OV KSČ ve Strakonicích. Další oddálení dostavby severního dopravního půloblouku. Rekonstrukce Bavorovy ulice a nový kruhový objezd. Výstava krajek v kapitulní síni hradu. Škola bojových umění Bushido uspěla ve Švédsku.

Zpravodajství STTV - 29. týden 2004

See video

Využití kamerového bezpečnostního systému ve Strakonicích. Filmový archiv: otevření krytého plaveckého stadionu v roce 1972. Bytové nástavby v ulicích Husova a Mírová. Strakonická průmyslovka slaví 140 let existence. Hoštice u Volyně mají jihočeskou pohádkovou kancelář. U Nahošína se konaly triatlonové závody.

Zpravodajství STTV - 28. týden 2004

See video

Muž žádá o změnu v tzv. odpadové vyhlášce. Na hradě se konala předpremiéra báchorky Švanda Dudák. Kroužkování čapích mláďat. Na Podskalí se konala pivovarská pouť. Strašidla na hradě zakončila školní rok. Hokejisté HC Strakonice podstupují letní přípravu.