Září 2004

Zpravodajství STTV - 40. týden 2004

See video

Den bez aut ve Strakonicích. Dokument: Oslavy 1. máje v roce 1972. Dětské oddělení nemocnice se stěhovalo. Tři dny pro duševní zdraví - POLIDON. Rekonstrukce sportovního areálu Sádky. Zahájení další druholigové sezóny hokejistů.

Zpravodajství STTV - 39. týden 2004

See video

Archiv: Pootavské slavnosti v Katovicích - rok 1969. Výstava živých zvířat z Afriky ve strakonickém muzeu. Padesát let od založení strakonické teplárny. Jak se razí kanalizace od viaduktu u nádraží. Německo - české vzdělávací sympozium zdravotníků ve Freyungu. Kuželkáři TJ Fezko zahájili novou sezónu.

Zpravodajství STTV - 38. týden 2004

See video

Druhá část kaleidoskopu z MDF ve Strakonicích. Sběratel žvýkačkových obalů Petr Vlk. Radomyšl skončila třetí v soutěži Vesnice roku - otevření rekonstruované tělocvičny. Krajský přebor v rybaření. Mistrovství ČR žáků a mládeže v metané. Modeláři závodili na profesionální dráze.

Zpravodajství STTV - 37. týden 2004

See video

Cvičení strakonické brigády na polském pobřeží Baltu. Postřehy z MDF. Dudáci z Nizozemí překvapili basketbalisty. Partnerská města Strakonic. Tři nové autobusy na Blatensko. Sedmdesát let existence házené. Vydařený vstup SK Strakonice do III. fotbalové ligy.