2012

Vysílání STTV 52. týden 2012

See video

Strakonice mají novou protipovodňovou ochranu, stála téměř sto miliónů korun. Strakonická nemocnice uzavírá smlouvy s pojišťovnami, všechny obory zůstávají. Folklorní soubor Prácheňák se při vánočním koncertu rozloučil s Josefem Režným ...

Vysílání STTV 51. týden 2012

See video

Strakoničtí zastupitelé při svém prosincovém jednání schválili rozpočet na rok 2013. Zemřel folklorista Josef Režný, zakladatel mezinárodního dudáckého festivalu. Basketbalisté Strakonic svým příznivcům ve II. lize zatím dělají radost ...

Vysílání STTV 50. týden 2012

See video

Obyvatelé sídliště Stavbařů diskutovali o chystaných úpravách v této části Strakonic. Při reorganizaci armády se strakonická brigáda změní na pluk, sníží se i počet vojáků. Po nevydařeném začátku sezóny dostaly basketbalistky nového trenéra ...

Vysílání STTV 49. týden 2012

See video

Areál strakonického hradu po roce opět ožil tradičními adventními trhy pod Rumpálem. Zvonkový průvod se stovkami dětí i dospělých tentokrát vedla Ledová královna. Stolní tenisté Strakonic si jako prvoligový nováček vedou nadočekávání dobře.

Vysílání STTV 48. týden 2012

See video

Vážení diváci, z provozně technických důvodů Vám tento týden nepřinášíme aktuální obrazové zpravodajství. Přijměte proto pozvánku do období konce listopadu roku 2003, tak, jak je zachytily kamery Strakonické televize. Na samotný závěr ještě připojujem krátkou ukázku z dokumentu Strakonice Dnes, který ve spolupráci se Strakonickou televizí vyrobil Batic Film.

Vysílání STTV 47. týden 2012

See video

Vážení diváci, z provozně technických důvodů Vám tento týden nepřinášíme aktuální zpravodajství. Jako omluvu nabízíme pohled do listopadových dnů před devíti lety prostřednictvím archivního vysílání Strakonické televize z roku 2003. V závěru vysílání můžete spatřit ukázku z dokumentu o Šmidingerově knihovně.

Vysílání STTV 46. týden 2012

See video

Přemnožení holubi ve Strakonicích ničí památky a vytvářejí zdravotní rizika. Profesionální hasiči trénovali záchranu osob z gotické věže Rumpál. Gymnázium mělo Den otevřených dveří. Házenkářky HBC Strakonice se pohybují uprostřed tabulky, problémem jsou zranění ...

Vysílání STTV 45. týden 2012

See video

Strakonické sídliště 1. máje letos prošlo další etapou regenerace. Úspěšná taneční skupina Rozálie oslavila 25. narozeniny. Déšť a sníh proměnily trať Šumavského poháru v bahniště.

Vysílání STTV 44. týden 2012

See video

Strakonická nemocnice už do zateplení svých budov investovala přes 70 milionů korun. Hospodářská komora ocenila Teplárnu Strakonice. Sloučeným školám ve Strakonicích ubylo studentů. Rybník Milava vydal výběrové kapry. Kostel v Radomyšli skrýval prastarý vzkaz. A prozradíme, jak strakonické atletice prospívá trenérská filosofie manželů Plačkových.

Vysílání STTV 43. týden 2012

See video

V krajských volbách na Strakonicku opět zvítězila sociální demokracie. Dvě staletí textilní výroby na Strakonicku. Neukáznění návštěvníci hradního safari ohrožují životy zvířat. Loutková scéna Radost začíná další sezónu. Fotbalové týmy FK Junior bojují v krajském přeboru. Vodní pólisté Fezka Strakonice chtějí prodloužit sérii mistrovských titulů.

Syndikovat obsah