2013

Zpravodajství STTV - 52. týden 2013

See video

Většina poplatků ve Strakonicích se nezmění ani po Novém roce. Vánoční anketa prozradí, jak sváteční dny stráví někteří z nás. Basketbalisté nadělovali s předstihem, v derby porazili Písek.

Zpravodajství STTV - 51. týden 2013

See video

Strakoničtí zastupitelé schválili městský rozpočet na rok 2014. Ve Strakonicích platí nové jízdní řády městské hromadné dopravy. Basketbalistky v těchto dnech bojují o postup mezi nejlepší šestku.

Zpravodajství STTV - 50. týden 2013

See video

Při Čaji o páté se tentokrát diskutovalo nejenom o problémech Předních Ptákovic. Protiletadlový pluk ve Strakonicích má podle náčelníka generálního štábu budoucnost. Lední show malých krasobruslařů přenesla diváky do světa pohádek.

Zpravodajství STTV - 49. týden 2013

See video

S příchodem zimy nezaměstnanost na Strakonicku roste, volných míst ubývá. Do kapitulní síně strakonického hradu se slétli andělé v nejrůznějších podobách. Stolní tenisté ČZ Elektrostav si po řadě porážek připsali cenné třetiligové body.

Zpravodajství STTV - 48. týden 2013

See video

Na jaře začne výstavba nové kruhové křižovatky u obchodní zóny ve Strakonicích. Vojáci pod dohledem odborníků nacvičovali, jak zvládnout rozvášněný dav. Strakonickým házenkářům se daří, házenkáři útočí na čelo prvoligové tabulky.

Zpravodajství STTV - 47. týden 2013

See video

Základní škola Povážská ve Strakonicích splňuje předepsané hlukové limity. Památku padlých ve světových válkách si kromě jiných připomněli také školáci. Folková skupina Šafrán výročním koncertem oslavila 35. narozeniny.

Zpravodajství STTV - 46. týden 2013

See video

Antonín Majer prozkoumává tajemné podzemí pod domy ve Volyni. Nová kniha přibližuje starou Otavu mezi Strakonicemi a Pískem. Další sezónu zahájili strakoničtí basketbalisté s několika posilami.

Zpravodajství STTV - 45. týden 2013

See video

Výsledky voleb na Strakonicku dopadly podle očekávání -- vyhrála levice. Zabijačkové hody ukončily turistickou sezónu v hoslovickém mlýně. U Strakonic se jel letos poslední závod Šumavského poháru v motokrosu.

Zpravodajství STTV - 44. týden 2013

See video

Strakonická nemocnice slavnostně otevřela nový pavilon operačních oborů. Dopravních nehod na Strakonicku letos přibylo, na vině je i alkohol. Mladí muškaři bojovali na podzimní Volyňce o mistrovské body.

Zpravodajství STTV - 43. týden 2013

See video

Okolí Strakonic stále hyzdí černé skládky komunálního odpadu. Složky Integrovaného záchranného systému měly taktické cvičení. Strakonické házenkářky omladily tým, na začátku sezóny se jim daří.

Syndikovat obsah